a
Explore
yat türk

Hakkımızda

Türk Yat Firmamız 37 yıl aşkın tecrübesi ile yat boya bakım ve onarım alanında birçok tekne sahibine yat ve bot üreticilerine hizmet vermektedir. Yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir hizmet anlayışı ile yat boyama, bakım ve  onarım alanında çözüm üretme misyonu ile yola çıkan Türk Yat, müşterileri için yüksek kalitedeki işçiliği ile en doğru ürünleri kullanarak en kısa zamanda sonlandırmayı amaçlamıştır.

a

100s of yachts

Firmamız 37 yıl aşkın tecrübesi ile yat boya bakım ve onarım alanında birçok tekne sahibine yat ve bot üreticilerine hizmet vermektedir. Yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir hizmet anlayışı ile yat boyama

Amazing Ports

Lorem ipsum proin gravida velit auctor alueut aenean sollicitu din, lorem auci elit consequat ipsutissem niuis sed odio sit amet a sit amet.

Professional Crew

Bakım ve onarım alanında çözüm üretme misyonu ile yola çıkan Türk Yat, müşterileri için yüksek kalitedeki işçiliği ile en doğru ürünleri kullanarak en kısa zamanda sonlandırmayı amaçlamıştır.

Discover new places

Lorem ipsum proin gravida velit auctor alueut aenean sollicitu din, lorem auci elit consequat ipsutissem niuis sed odio sit amet a sit amet.

HİZMETLERİMİZİ İNCELEYİ

a
Cruisers
TÜRK YAT

TÜRK YAT HAKKINDA

 • Mükemmel Bir Yat için
  Firmamız 37 yıl aşkın tecrübesi ile yat boya bakım ve onarım alanında birçok tekne sahibine yat ve bot üreticilerine hizmet vermektedir. Yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir hizmet anlayışı ileyat boyama, bakım ve onarım alanında çözüm üretme misyonu ile yola çıkan Türk Yat, müşterileri için yüksek kalitedeki işçiliği ile en doğru ürünleri kullanarak en kısa zamanda sonlandırmayı amaçlamıştır.
 • En son teknolojiyi takip eden, araştırma, geliştirme, faaliyetlerini sürdüren, düğündüğünü ifade eden mutlu çalışanlarımız için, müşteri memnuniyeti odaklığı gurur kaynaklarımızdır.
 • Vizyonumuz
  Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler ile yat bakım ve onarım çalışmalarımızı ve deniz kültürünü tekne sahiplerine ve denizci arkadaşlarımıza ulaştırmak ayrıca çalışacakları ortamı daha keyifli ve yaşanılabilir tekneler hazırlayarak sekteründe beğenilen ve tercih edelin bir firma olmak.
 • Misyonumuz
  Doğru ve kaliteli malzemeler kullanarak uzman kadromuzla yat sektörünün beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
  “Rekabetçi ve sürdürüle bilir büyüme potansiyeli olan yat camiasında paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek”
People
PROFESYONELLERİMİZ

EKİBİMİZ

Dursun TÜRK

GENEL MÜDÜR

Resul TÜRK

CEO

Harun ORHAN

KAPTAN

Furkan Yasin Yiğit

MİMAR