Discover
yat türk

YAT BAKIMI

 • Profesyonel Yat Bakım Hizmetleri

  Karada olan teknelerde bakım işlemleri için osmos kontrollerini başarıyla yerine getiren firmamızın deneyimli çalışan ekibi, ayrıca astar boya ve zehirli boya işlemlerini de büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Firmamızdan profesyonel kalitede hizmet alarak teknenizin şaft pervane bakımları ve parça değişimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışan kadrosuna sahip firmamızda, karada ya da denizde tekneler için yapılabilecek bütün yat bakım hizmetleri hızlı ve pratik bir şekilde sunulmaktadır. Siz de firmamızda uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanarak yatınızın tutya yenilemesini uzman ekibimize yaptırabilirsiniz. Yatınızın kusursuz görünüme sahip olması ve aynı zamanda periyodik bakımlarının başarıyla tamamlanması için siz de müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
a
a

teak bakım onarım

Teak Bakım Hizmetleri

Teak ya da tik, bakımsız kalması halinde ağacın ilk günkü renginden uzak bir görünüm oluşmaktadır. Ayrıca tik ağacının içine çamur, toz ve pislikler rahatlıkla yerleşip buralarda yuvalanabilirler. Bu durum da teknenin hem estetik olarak görüntüsünü hem de uzun yıllar boyunca masrafsız kullanım bakımından kondisyonunu olumsuz etkilemektedir. Söz konusu problemlerle yüzleşmemek için periyodik olarak teak bakım hizmetleri almakta fayda vardır.

Yatın ya da teknenin teak bakım hizmetleri sırasında tik ahşaplarının kusursuz biçimde temizlenmesi, üzerinde meydana gelen bazı deformasyonların birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak onarılması gibi işlemlerden oluşmaktadır. Siz de kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı firmamızda, kendi bütçenize uygun olacak şekilde teak bakım hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz.

YAT BOYAMA
YAT BAKIM VE ONARIM
YAT MALZEMELERİ
Explore
YAT TÜRK

YAT BOYAMA

En Kaliteli Yat Boyama İşlemleri Yat boyama işlemlerinde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, bu alanda profesyonel çalışan kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Şirketimiz, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle yat ve teknelerin pasta cila ile zehirli boya uygulama hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

 • Karada ya da denizde olması fark etmeksizin, yılların etkisiyle eskiyip özelliğini kaybeden zehirli boya temizleme işlemleri de firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışanlarımız, teknenizin zehirli boya yüzeyini son teknoloji ekipmanlar kullanarak tekneye zarar vermeden arındırmaktadır. Yüzeyi hazırladıktan sonra yeni zehirli boya uygulama işlemini de büyük bir titizlikle yerine getiren firmamızın tecrübeli ekibi, bütün işlemlerini büyük bir titizlikle tamamlamaktadır.
 • Kurulduğu günden bu yana sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almayı başaran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle de tercih sebebi olarak görülmektedir. Profesyonel son kat boyası çift komponentli ve poliüretan bazlı olarak firmamızın tecrübeli ekibi tarafından atılmaktadır. Teknenize komple sistem ile boya uygulama özelliği bulunan teknolojik ekipmanlarla ve büyük bir titizlikle işini tamamlayan deneyimli ekibimizden hizmet almak için yat boyama firması iletişim bilgilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
a

YAT PASTA POLİSH

Yat Cilalama ve Bakım Hizmetleri

Yat cilalama işlemleri, bu alanda tecrübe gerektiren önemli yat ve tekne bakım süreçlerinden oluşmaktadır. Firmamız yatınızdaki bütün ahşap aksamın bakım ve amiri ile teak uygulamalarını kusursuz bir şekilde yerine getirmesiyle sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Yat cilalama işlemleri için siz de gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmete büyük önem veren firmamızın yat cilalama ve bakım hizmetleri hakkındaki tüm işlemlerini yakından takip etmek ve bilgi almak için, internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Bu çalışmalar sözleşme üzerinde sabitlenerek fiyat, kalite ve teslim tarihi gibi önemli unsurlar netleştirilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan, yat cilalama ve bakım hizmetlerinin bitiş tarihinde yatınızı ya da teknenizi kusursuz biçimde teslim alabilirsiniz. Bu alanda detaylı bilgilere ulaşmak için hemen bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Discover
yat türk

EPOKSİ

 • Yat Epoksi Elyaf Kaplama İşlemi

  Ortam sıcaklığı epoksi uygulamalarının yat ve teknelere profesyonel biçimde yapılabilmesi için en kritik önem sahip faktörlerin başında gelmektedir. Her ne kadar kaliteli epoksi reçine ya da epoksi elyaf kullanılmış olsa da ortam sıcaklığına dikkat edilmemesi durumunda kusursuz sonuçlara ulaşmak bir hayal olacaktır. Bu yüzden yat epoksi elyaf kaplama işlemlerinin alanında uzman ve tecrübeli çalışanlar tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir.

 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle yat bakım ve onarım sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız, her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli ve dinamik ekibiyle yat ve teknelerin epoksi uygulamasında profesyonel sonuçlara imza atmaktadır. Siz de suda ya da karada olmasına bakılmaksızın firmamızın başarılı şekilde gerçekleştirdiği epoksi kaplama işlemlerinden hemen yaralanabilirsiniz.
a
a

polyester fiber bakımı

Yat ve Tekne Polyester Fiber Onarımı

Bilindiği üzere yat ve teknelerin polyester dış yüzeyleri jelkot ile kaplıdır. Jelkot malzemesi, temizlik ürünleriyle kolay kolay yıpranmasa da aseton, tiner gibi asitler jelkot yüzeylere uzun süre temas ettirilirse bazı deformasyonlara sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda yat ve teknelerin dış yüzeyinde parlaklık kayı baya bölgesel renk farkı oluşması gibi istenmeyen estetik problemler görülebilmektedir.

Teknelerin polyester fiber bakımı dahil olmak üzere tüm jelkot yüzeyinin temizliğini başarılı bir şekilde yerine getiren deneyimli ekibimiz, bu işlemleri en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen firmamız yat bakım firmaları arasında en çok tercih edilen köklü şirketlerdendir. Siz de firmamızın güncel fiyat politikası hakkındaki en son bilgilere ulaşmak için hemen deneyimli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Discover
yat türk

SIFIR TEKNE BOYAMA

 • En Kaliteli Yat Boyama İşlemleri

  Yat boyama işlemlerinde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, bu alanda profesyonel çalışan kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Şirketimiz, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle yat ve teknelerin pasta cila ile zehirli boya uygulama hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Projelerin bitiş tarihinde sorunsuz bir şekilde teslimatı yine deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Karada ya da denizde olması fark etmeksizin, yılların etkisiyle eskiyip özelliğini kaybeden zehirli boya temizleme işlemleri de firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışanlarımız, teknenizin zehirli boya yüzeyini son teknoloji ekipmanlar kullanarak tekneye zarar vermeden arındırmaktadır. Yüzeyi hazırladıktan sonra yeni zehirli boya uygulama işlemini de büyük bir titizlikle yerine getiren firmamızın tecrübeli ekibi, bütün işlemlerini büyük bir titizlikle tamamlamaktadır.
 • Yat Boyama Firması İletişim Bilgileri

  Kurulduğu günden bu yana sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almayı başaran firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle de tercih sebebi olarak görülmektedir. Profesyonel son kat boyası çift komponentli ve poliüretan bazlı olarak firmamızın tecrübeli ekibi tarafından atılmaktadır. Teknenize komple sistem ile boya uygulama özelliği bulunan teknolojik ekipmanlarla ve büyük bir titizlikle işini tamamlayan deneyimli ekibimizden hizmet almak için yat boyama firması iletişim bilgilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

a
a

boyama üstü bakımı

Profesyonel Boya Üstü Bakım Malzemeleri

Güneş ışınlarının yakıcı etkisi, yağmur suyu, deniz tuzu, kir ve toz gibi pek çok etmen tekne ile yatların boya üstü bakımı işlemlerini zorunlu hale getirmektedir

Doğru tekne bakım ürünlerini tercih etmek de tecrübe ve birikim isteyen bir süreçtir. Sezon boyunca yatınızın ya da teknenizin uzun süreli bakımlı kalmasını sağlamak için profesyonel olarak imal edip kullanılan boya üstü bakım malzemelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Sektörde uzun yıllar boyunca deneyimli çalışan ekibiyle profesyonel kalitede hizmet sunan firmamızda, yüksek kaliteli zehirli boyaların yanı sıra dolgu macunu veya gelcoat malzemeleri de kusursuz görünüm elde edilebilmesi için tercih edilmektedir.

Siz de yatınızın periyodik bakım ihtiyaçlarında beklenmeyen problemler ve masraflarla karşılaşmamak istiyorsanız, bu alanda profesyonel kalitede hizmet sunan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tekne boya üstü bakım hizmetlerinde son derecede kaliteli malzemeleri kullanarak büyük bir titizlikle işlemlerini gerçekleştiren ekibimizdeki her bir çalışan sektörün içinden yetişmiş olup kusursuz görünüm elde edilebilmesi için yeterli tecrübeye sahiptir.

Discover
yat türk

Zehirli Boyama

Zehirli Boya Temizliği Hizmetleri Tekne ve yat bakım ile onarım sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel kalitede hizmet sunan firmamız, deneyimli çalışan kadrosuyla geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Sektörde en çok tercih edilen ekipmanları kullanarak deneyimli ekibinin titizlilik içinde hizmetlerini sonuçlandırmasını sağlayan firmamız, bu alanda büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

 • Siz de teknenizin manevra kabiliyetini düşürmeden, profesyonel biçimde zehirli boya temizliği ve uygulaması yaptırmak istediğinizde, kurumsal kalitesinden ödün vermeyen firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şirketimizin tecrübeli çalışanları, tekne ya da yatlara zehirli boya uygulaması işlemleri için gerekli bütün ekipmanlara sahiptir. Son teknoloji ekipman ve kaliteli malzeme kullanımına özen gösteren firmamızın deneyimli ekibinden profesyonel kalitede hizmet alabilirsiniz.

a
01

Lorem Ipsum

Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme... velit cursus

02

Lorem Ipsum

Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme... velit cursus

03

Lorem Ipsum

Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme... velit cursus

04

Lorem Ipsum

Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme... velit cursus